ABDİ İPEKÇİ CAD. NİŞANTAŞI, İSTANBUL

Burun Estetiği Fiyatları

Her burnun karakteristik özellikleri birbirinden farklı olduğu için her burun ameliyatı da kişilere özgü planlama yaparak hastanın ihtiyacı doğrultusunda cgerçekleştirilir ; herkes için farklı gereksinimler vardır. Bu da burun estetiği fiyatları açısından ödeyeceğiniz tutarın değişkenlik göstereceği hatta bu operasyon daha önce bir veya birden çok kez tekrarlanmışsa karşılanacak maliyetin artacağı anlamına gelir. Ücreti belirleyen birkaç genel durum şunlardır:

BURUN ESTETİĞİ FİYATI

İlk kez yaptıracağınız rinoplasti ameliyatının revizyon rinoplastisinden çok daha ucuz olmasını bekleyebilirsiniz. Çünkü revizyon rinoplastisi, bir önceki burun ameliyatının kötü sonuçlarını gidermek için yapılan bir düzeltme ameliyatı olduğu için tıbbi açıdan daha zor ve zaman alan bir işlemdir.

Operasyonun zorluğu, yani ameliyat sırasında işlem yapılacak bölgeler ve bölgelerin sayısı… Uç, üst-dış yan kıkırdaklar, septal kıkırdak, burun kemiği, burun kemeri, burun deliği gibi operasyon yapılan bölge sayısı arttıkça ameliyat ücreti de yükselecektir.

Cerrahınız ne kadar nitelikli ve tecrübeliyse rinoplasti fiyatı da o kadar artacaktır. Plastik cerrahınızın daha önceki ameliyatlarının başarılı ve sorunsuz olması ücretinin fazla olmasına neden olacaktır.

Biz burun estetiği fiyatını, muayene sırasında tüm masrafları (hastane masrafları da dahil) hesaplayarak hastaya net bir şekilde söyleriz. Ameliyatın nasıl, nerede, nasıl ve ne kadar olacağını söyler, seçimi hastamıza bırakırız.

Unutmayın ki rinoplasti uzmanlarının en iyilerinden olmak sanatçı olmayı da gerektirir; onlar sol beynin mantığıyla sağ beynin getirdiği artistik estetiğin uyumunu sağlayarak en güzel burnu yaratırlar. Bu nedenle burun ameliyatının ne kadar tutacağını sormak bir sanatçının eserinin ne kadar tutacağını sormaktan çok da farklı değildir. Bu sorunun cevabı şöyle verilebilir ki: Eserin fiyatı, eserde kullanılacak malzemeler, sanatçının esere harcayacağı emek ve üretilen yer gibi unsurlar tarafından belirlenir. Burun ameliyatında da hesaplama bundan farklı değildir.

Randevu ve Bilgi için Op. Dr. Güncel Öztürk’ün Asistanı Rümeysa hanım 0212 909 38 49 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Sevgiyle kalın…